pievienojies [geimčeindžeriem]

Business Controller

Finanses un biznesa izaugsme Tev ir pa ceļam? Analītika un monitorings šķiet pašsaprotami jēdzieni? Tavas superspējas lieliski iederēsies vienā no Ziemeļvalstīs vadošajām IT profesionāļu komandām! Piesakies!

MS Dynamics CRM Technical Consultant

Sapņo par jauniem izaicinājumiem savu C# un Visual Basic programmēšanas prasmju piedzīvojumā? Darbs komandā Tevi ne vien nebiedē, bet pat iedvesmo? Pievienojies globāli atpazīstamam IT uzņēmumam, kur to novērtēs!

MS Dynamics CRM Solution Consultant

Tavā prasmju arsenālā ir spēja sarežģītos risinājumus izskaidrot pavisam vienkāršā valodā? Apzinies pārdošanas lomu kodu un sistēmu pasaulē? Kļūsti par daļu no globāli atpazīstama IT uzņēmuma!

Azure Integration Specialist

Tu esi pirmais, pie kā draugi vēršas gadījumos, kad nepieciešams svaigākais skats uz jauninājumiem? Vari izveidot loģisku secību pat nevaldāmā haosā? Kļūsti par risinājumu integrācijas guru Ziemeļvalstīs vadošajā IT uzņēmumā!

Microsoft D365 BC System Developer

Spēj vienkārši atšifrēt, kas ir MS Dynamics 365 Business Central vai NAV? Bez sarunām un analītiskiem risinājumiem Tava ikdiena šķiet vienmuļa? Piesakies vakancei un pievienojies jaudīgam IT uzņēmumam!

MS Dynamics AX Developer

Vai pat nakts vidū vari vienkārši paskaidrot, kas ir MS Dynamics AX vai D365? Vai Tava superspēja iekļauj veiksmīgu procesu optimizāciju? Ja arī Tu apzinies, cik liela nozīme slēpjas aiz atslēgvārda “mākonis”, pievienojies globāli vadošajam IT uzņēmumam, kur to augsti novērtēs.

Master Data specialist

Vai Tu draugu lokā esi analītiskais prāts, kurš plānu veidošanā vienmēr ir vismaz divus soļus priekšā pārējiem? Esi attīstījis savas komunikācijas spējas tiktāl, ka varēsi pārliecināt pat niknāko skeptiķi? Turpmākajam gadam mums ir padomā tieši tas, kas Tev nepieciešams. Pievienojies!

Norwegian Speaking Customer Support Specialist

Vai sapņo par darbu no mājām, vienlaikus spējot socializēties norvēģiski? Vai par Tavām komunikācijas prasmēm varētu piešķirt ordeni vai goda rakstu? Kļūsti par galveno ķēdes posmu, kas savieno kolēģus, skandināvu klientus un IT ekspertus globāli atpazīstamā IT uzņēmumā. 

pieredzes [skyrocketings]

uzdrīksties [geimčeindžot]