pievienojies [geimčeindžeriem]

Collection Specialist

Esi izcils komunikators, un proaktivitāte ir Tavs otrais vārds? Stingra nostāja un analītiskās prasmes nesatricinās Tevi pat lielā vētrā? Kļūsti par daļu no globāli atpazīstama IT uzņēmuma un sniedz savu ieguldījumu iekasēšanas procesu attīstībā!

Lease Accountant

Vai Tevi interesē mijiedarbība starp dažādiem finanšu un biznesa procesiem? Atbildība un vēlme nepārtraukti mācīties ir lietas, kas Tevi raksturo vislabāk? Izmanto savu potenciālu vienā no vadošajiem IT uzņēmumiem Ziemeļvalstīs – piesakies! 

Master Data Maintenance Team Manager

Orientēšanās datos Tev nesagādā grūtības? Tevi iedvesmo drosmīgas komandas vadība pārmaiņām uz labu? Kļūsti par daļu no Tietoevry Finanšu centra, kas pārvalda Tietoevry finanšu operācijas vairāk nekā 20 valstīs!

Treasury Controller

Mēs meklējam jaunus [geimčeindžerus] Treasury Controller amatā! Tu vai kāds Tev pazīstamais ir īsts finanšu guru? Tevi uzrunā dati, finanšu plāni un analīzes? Vēlies darboties starptautiskā uzņēmumā, kas ikdienā uzmeklē drosmīgus risinājumus un pārveido spēles noteikumus IT un citās nozarēs? Piesakies!

Senior System analyst

Šķietami sarežģīti biznesa termini Tev nesagādā grūtības? Vari tos ne tikai iztulkot, bet arī pārveidot visiem saprotamā kodā? Kļūsti par biznesa un tehnoloģiju izaicinājumu satikšanās punktu Ziemeļvalstīs vadošajā IT uzņēmumā!

Dispute Analyst

Vai Tevī mīt analītiķa gars? Apzinies maksājumu sistēmu nozīmi pasaules izmainīšanā uz labu? Pievienojies globāli atpazīstama IT uzņēmuma finanšu komandai!

Functional Consultant

Resursu plānošana Tevi iedvesmo? Vēlies kļūt par Microsoft Dynamics 365 ceļvedi finanšu laukā?
Kļūsti par vadošo risinājumu padomdevēju prestižā IT uzņēmumā!

JAVA Backend Developer

Vēlies radīt efektīvākos tehnoloģiskos risinājumus, kas padara pasauli labāku? Java EE, Webservices, REST, ORM, RDBMS nav Tev svešvārdi? Darbs komandā Tevi mudina sasniegt vairāk? Pievienojies globāli atpazīstamam IT uzņēmumam, kur Tavas prasmes novērtēs!

MS Dynamics CRM Solution Consultant

Tavā prasmju arsenālā ir spēja sarežģītos risinājumus izskaidrot pavisam vienkāršā valodā? Apzinies pārdošanas lomu kodu un sistēmu pasaulē? Kļūsti par daļu no globāli atpazīstama IT uzņēmuma!

PL/SQL Developer

Tevi iedvesmo programmēšanas ietvaru un valodu pārbagātība? Esi tehnoloģiju guru? Izstrādā jaunus kodus un neparastus risinājumu jaudīgā komandā globāli atpazīstamā IT uzņēmumā!

Swedish Speaking Customer Incident and Problem Manager

Vai Tu reizēm pieķer sevi, domājot risinājumus un meklējot kompromisus zviedru valodā? Vai ikdienas saziņā dod priekšroku telefona sarunām, aizvietojot e-pastus un balss ziņas? Pilnveido savu potenciālu, vienā no vadošajiem skandināvu IT uzņēmumiem.

pieredzes [skyrocketings]

uzdrīksties [geimčeindžot]