pievienojies [geimčeindžeriem]

Finance Controller

Mēs meklējam jaunus [geimčeindžerus] Finance Controller amatā! Tu vai kāds Tev pazīstamais ir īsts finanšu guru? Tevi uzrunā dati, finanšu plāni un analīzes? Vēlies darboties starptautiskā uzņēmumā, kas ikdienā uzmeklē drosmīgus risinājumus un pārveido spēles noteikumus IT un citās nozarēs? Piesakies!

MS Dynamics AX Developer

Vai pat nakts vidū vari vienkārši paskaidrot, kas ir MS Dynamics AX vai D365? Vai Tava superspēja iekļauj veiksmīgu procesu optimizāciju? Ja arī Tu apzinies, cik liela nozīme slēpjas aiz atslēgvārda “mākonis”, pievienojies globāli vadošajam IT uzņēmumam, kur to augsti novērtēs.

Project Support Specialist in Finance

Vai vairāk par visu Tev patīk būt finanšu procesu epicentrā? Vai jaudīgākais Tavā ieroču arsenālā ir spēja vienmēr palīdzēt un atbalstīt kolēģus, izcila analītika un augsta darba ētika? Tad kļūsti par finanšu komandas speciālistu vienā no prestižākajiem Ziemeļeiropas IT uzņēmumiem.

Solution Consultant

Vai pirmais kontakts telefona sarakstā, kam zvanīt tehnisku problēmu gadījumā, pieder Tev? Vai visiem cilvēkiem ir zināms, ka jebkuru programmatūras traucējumu, datora īssavienojumu vai vienkārši jaunu ierīces palaišanu var palīdzēt uzlabot viens cilvēks? Tevi gaidīs vadošais Ziemeļeiropas IT uzņēmums.

Ruby on Rails Developer

Vai Ruby Tev nav tikai dārgakmens? Mēs zinām, ka nav viegli doties dārgumu medībās bez līdzvērtīgas komandas, tāpēc izmanto iespēju, lai pievienotos globāli atpazīstamam IT uzņēmumam.

Senior C++ Developer

Vai ziņas kolēģiem centies nosūtīt ar C++ palīdzību? Vai Tavs hobijs ir sekot līdzi programmatūras izstrādes tendencēm? Attīsti sistēmas un konfigurē programmatūru prestižā IT uzņēmumā ar talantīgu komandu Latvijā.  

Senior Test Engineer

Vai Tu esi visu testu testētājs? Vai Tava iekšējā balss nespēj pretoties jaunu lietotņu un programmatūru izmēģināšanai? Kļūsti par galveno karšu maksājumu pakalpojumu, sistēmu, un kvalitātes tiesnesi globāli atpazīstamā IT uzņēmumā.

Norwegian Speaking Customer Support Specialist

Vai sapņo par darbu no mājām, vienlaikus spējot socializēties norvēģiski? Vai par Tavām komunikācijas prasmēm varētu piešķirt ordeni vai goda rakstu? Kļūsti par galveno ķēdes posmu, kas savieno kolēģus, skandināvu klientus un IT ekspertus globāli atpazīstamā IT uzņēmumā. 

uzdrīksties būt [geimčeindžeris]