pievienojies [geimčeindžeriem]

Test manager

Vari pierādīt, ka norēķini un digitālie risinājumi iet roku rokā? Spēj vienā acu mirklī atšifrēt sarežģītākās kodu un skaitļu sistēmas? Tici, ka svarīgākais ir septiņas reizes nomērīt un tikai tad rīkoties? Mēs meklējam tieši Tevi – pievienojies!

Section manager Dispute Handling

Sapņo par starptautiskas komandas vadību, atrodoties šeit pat – Latvijā? Finanšu un karšu darījumu pasaules attīstība Tevi iedvesmo drosmīgiem risinājumiem? Pievienojies IT uzņēmumā, kur to novērtēs!

Lead Architect to Tietoevry Banking (Possibility to relocate to Sweden)

Tev patiktu būt daļai no vadības komandas? Stratēģisko ambīciju īstenošana dzīvē Tevi iedvesmo? Vai esi strukturēts un sistemātisks? Pievienojies globāli atpazīstamam IT uzņēmumam, kur Tavas prasmes un personību novērtēs!

Front-End developer

Doma par produktu risinājumu izstrādi finanšu pakalpojumu sniedzējiem Tevi ielīksmo? Pat nakts vidū Tu varētu pateikt, kas ir React.js un tā ekosistēma? Vai lepojies ar datorzinību grādu un perfektu angļu valodu? Kļūsti par daļu no globāli atpazīstama IT uzņēmuma!

MS Dynamics CRM Technical Consultant

Sapņo par jauniem izaicinājumiem savu C# un Visual Basic programmēšanas prasmju piedzīvojumā? Darbs komandā Tevi ne vien nebiedē, bet pat iedvesmo? Pievienojies globāli atpazīstamam IT uzņēmumam, kur to novērtēs!

MS Dynamics CRM Solution Consultant

Tavā prasmju arsenālā ir spēja sarežģītos risinājumus izskaidrot pavisam vienkāršā valodā? Apzinies pārdošanas lomu kodu un sistēmu pasaulē? Kļūsti par daļu no globāli atpazīstama IT uzņēmuma!

Azure Integration Specialist

Tu esi pirmais, pie kā draugi vēršas gadījumos, kad nepieciešams svaigākais skats uz jauninājumiem? Vari izveidot loģisku secību pat nevaldāmā haosā? Kļūsti par risinājumu integrācijas guru Ziemeļvalstīs vadošajā IT uzņēmumā!

Microsoft D365 BC System Developer

Spēj vienkārši atšifrēt, kas ir MS Dynamics 365 Business Central vai NAV? Bez sarunām un analītiskiem risinājumiem Tava ikdiena šķiet vienmuļa? Piesakies vakancei un pievienojies jaudīgam IT uzņēmumam!

DevOps Engineer

Vai piekrīti, ka visa pamatā ir pārdomāti izstrādāts kods? Esi ieinteresēts jaunu produktu, tehnoloģiju un programmatūras risinājumu izveidē? Kļūsti par jaunāko tehnoloģiju vēstnesi globāli atpazīstamā IT uzņēmumā.

Oracle PL/SQL / PostgreSQL PL/pgSQL Developer

Vai Tevi patīkami satrauc sistēmas kodu optimizēšana un veiktspējas uzlabojumi? Vai padziļinātas zināšanas par “Oracle” datubāzēm sniedz Tev neaizmirstamas emocijas jau 3 gadu garumā? Nekautrējies, apmierini programmatūras izstrādes un integrācijas fantāzijas prestižā IT uzņēmumā jau šodien.

pieredzes [skyrocketings]

uzdrīksties [geimčeindžot]