pievienojies [geimčeindžeriem]

Senior System analyst

Šķietami sarežģīti biznesa termini Tev nesagādā grūtības? Vari tos ne tikai iztulkot, bet arī pārveidot visiem saprotamā kodā? Kļūsti par biznesa un tehnoloģiju izaicinājumu satikšanās punktu Ziemeļvalstīs vadošajā IT uzņēmumā!

Dispute Analyst

Vai Tevī mīt analītiķa gars? Apzinies maksājumu sistēmu nozīmi pasaules izmainīšanā uz labu? Pievienojies globāli atpazīstama IT uzņēmuma finanšu komandai!

Delivery Lead – Service Desk

Vēlies veidot saikni starp Skandināvijas un Latvijas IT pasaulēm? Kompromisu medības Tevi iedvesmo? Kļūsti par vadošo komunikācijas burvi globāli atpazīstamā IT uzņēmumā!

Enterprise Security Architect

Būvēt un izstrādāt vēl nebijušus tehnoloģiju un biznesa risinājumus ir Tavas spēcīgākās prasmes? Sapņo par izaugsmes pilnu darbu Ziemeļvalstīs vadošā IT uzņēmumā? Šī ir vieta Tev – izmaini ierastos drošības principus uz labu!

Chief Accountant

Apzinies, ka skaitļi un dati izmaina pasauli? Tieši pie Tevis draugi vēršas grāmatvedības jautājumos? Mēs zinām vietu, kur to novērtēs. Pievienojies!

Senior Test Automation Engineer

Vai Tu esi visu testu testētājs? Vai Tava iekšējā balss nespēj pretoties jaunu lietotņu un programmatūru izmēģināšanai? Kļūsti par galveno karšu maksājumu pakalpojumu, sistēmu, un kvalitātes tiesnesi globāli atpazīstamā IT uzņēmumā.

Functional Consultant

Resursu plānošana Tevi iedvesmo? Vēlies kļūt par Microsoft Dynamics 365 ceļvedi finanšu laukā?
Kļūsti par vadošo risinājumu padomdevēju prestižā IT uzņēmumā!

JAVA Backend Developer

Vēlies radīt efektīvākos tehnoloģiskos risinājumus, kas padara pasauli labāku? Java EE, Webservices, REST, ORM, RDBMS nav Tev svešvārdi? Darbs komandā Tevi mudina sasniegt vairāk? Pievienojies globāli atpazīstamam IT uzņēmumam, kur Tavas prasmes novērtēs!

PL/SQL Developer

Tevi iedvesmo programmēšanas ietvaru un valodu pārbagātība? Esi tehnoloģiju guru? Izstrādā jaunus kodus un neparastus risinājumu jaudīgā komandā globāli atpazīstamā IT uzņēmumā!

Finance Controller

Mēs meklējam jaunus [geimčeindžerus] Finance Controller amatā! Tu vai kāds Tev pazīstamais ir īsts finanšu guru? Tevi uzrunā dati, finanšu plāni un analīzes? Vēlies darboties starptautiskā uzņēmumā, kas ikdienā uzmeklē drosmīgus risinājumus un pārveido spēles noteikumus IT un citās nozarēs? Piesakies!

Ruby on Rails Developer

Vai Ruby Tev nav tikai dārgakmens? Mēs zinām, ka nav viegli doties dārgumu medībās bez līdzvērtīgas komandas, tāpēc izmanto iespēju, lai pievienotos globāli atpazīstamam IT uzņēmumam.

Experienced Norwegian Speaking IT Customer Support Specialist

Vai sapņo par darbu no mājām, vienlaikus spējot socializēties norvēģiski? Vai par Tavām komunikācijas prasmēm varētu piešķirt ordeni vai goda rakstu? Kļūsti par galveno ķēdes posmu, kas savieno kolēģus, skandināvu klientus un IT ekspertus globāli atpazīstamā IT uzņēmumā. 

pieredzes [skyrocketings]

uzdrīksties [geimčeindžot]